Розділіть побутові справи.В ізоляції потрібно не лише займатися будинком чи дітьми, але ще й працювати. Якщо всі побутові обов’язки виконуватиме одна людина, це призведе не лише до фізичного, але й емоційного виснаження. Допомагайте одне одному. Поки дружина працює, чоловік може приготувати вечерю або прибрати в квартирі. Поки чоловік закінчує роботу, дружина може зробити уроки з дітьми.
🔸 Дякуйте.Банальне "дякую" за розвішану білизну після прання, зварений обід, прибрану квартиру, тощо підбадьорять другу половинку і змотивують допомагати ще більше.
🔸 Не накопичуйте невдоволення.
Потрібно відразу говорити все, що вас не влаштовує. Тільки не висловлювати це грубо і з претензіями, бо це створить скандал.
🔸Час на самоті.
Здоровій людині важливо проводити час лише з собою. Іноді досить побути на самоті 15 хвилин або півгодини. Це допомагає відновитися і структурувати думки. Тож дайте час одне одному на усамітнення за заняттям, що приносить задоволення.
🔸 Докладайте рівні зусилля.
У стосунках, як на футбольному полі, гра в одні ворота – неможлива. Лише віддача й бажання обох партнерів здатні зміцнити зв’язок у парі. Якщо під час карантину один буде догоджати другому, а у відповідь не отримає нічого – то це не врятує стосунки.
Підтримуйте та допомагайте одне одному і тоді карантин піде відносинам тільки на благо.

Немає коментарів:

Дописати коментар